2014-09-22     Maury, Milany, Tomasza     "Trzeba mieć odwagę powtórzyć drugiemu to, co się poza jego plecami mówiło" - Stefania Łącka    


Gorące wiadomości / Aktualności

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Qwsi” zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na przygotowanie i przeprowadzenie wizyty studyjnej.

Zarząd Powiatu Ząbkowickiego informuje przedsiębiorców działających na terenie powiatu ząbkowickiego, że w ramach transgranicznego projektu unijnego pt. „Współpraca transgraniczna w zakresie targów i gospodarki” działa polsko-niemiecki Wspólny Zespół Roboczy, którego celem jest rozwinięcie współpracy gospodarczej pomiędzy powiatem ząbkowickim i saksońskim powiatem Görlitz.

W imieniu organizatora zapraszamy dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe po 50 r. życia na bezpłatne warsztaty malarstwa sztalugowego do Autorskiej Pracowni Witrażu i Malarstwa przy ul. Jagiellońskiej 2 w Ziębicach.

Rajd odbędzie się 27 WRZEŚNIA 2014 

na realizację świadczeń zdrowotnych z zakresu profilaktyki prozdrowotnej na zadanie pod nazwą „Realizacja programu zdrowotnego w zakresie profilaktyki szczepień ochronnych przeciwko grypie, które obejmują mieszkańców Gminy Kamieniec Ząbkowicki w wieku powyżej 65 roku życia (na dzień ogłoszenia konkursu).”

Dzięki współfinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramch działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013 wyremontowane zostało dodatkowe pomieszczenie w budynku świetlicy środowiskowej w Byczeniu, a tym samym dzieci i młodzież zyskały dodatkowe miejsce w ramach zagospodarowania im czasu wolnego

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Qwsi” zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na opracowanie aplikacji na platformy iOS/Android  dla 6 questów Stowarzyszenia LGD Qwsi.

Zapraszamy na Konferencję "Walory przyrodnicze Wzgórz Niemczańsko-Strzelińskich i możliwości ich wykorzystania w rozwojuturystycznym regionu", która odbędzie się w Ząbkowicach Śląskich 16 września 2014 roku. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje - pobierz

LGD Qwsi
...

Fundacja Dobrych Działań zaprasza na Festyn Rodzinny w Wiosce Indiańskiej 06.09.14 (sobota)  w godz. 14.00-18.00. W programie warsztaty dla dzieci i rodziców, indiańskie konkurencje  oraz pokaz indiańskich tańców  Pow Wow  w wykonaniu zespołu Rise of the Sun.  Wstęp wolny - zapraszamy. " 

Na targach Polagra-Food rokrocznie obecne są wiodące firmy działające w branży spożywczej, producenci, dystrybutorzy, hurtownicy i sprzedawcy detaliczni. 

Urząd Gminy w Kamieńcu Ząbkowickim informuje,  że w dniu 31 sierpnia 2014 roku w Kamieńcu Ząbkowickim odbędą się Dożynki Gminne. 

Zapraszamy na XVI Weekend z Frankensteinem, który odbędzie się 29 i 30 sierpnia w Ząbkowicach Śląskich. To będzie gorący weekend z wielkimi emocjami i dreszczykiem. Wystąpią znane gwiazdy muzyki między innymi: Ray Wilson z legendarnego zespołu Genesis, Acid Drinkers, Grubson, Oddział Zamknięty obchodzący jubileusz 35-lecia jak i ząbkowickie zespoły - The Colonists oraz Plast Band. Wszystkie koncerty WSTĘP WOLNY. 

PRZEŁĘCZ WALIMSKA - WALIM - PODZIEMNY KOMPLEKS WŁODARZ 24 sierpnia 2014r (niedziela)

ZDOBADZ TYTUŁ WIELKIEGO ODKRYWCY

Jeśli chcesz zdobyć tytuł „WIELKIEGO ODKRYWCY ZIEMI ZABKOWICKIEJ” odwiedź do końca września 2014 roku min. CZTERY RÓZNE QUESTY - Wyprawy Odkrywców i zbierz na potwierdzenie pieczęcie. Wśród „Wielkich Odkrywców" rozlosujemy atrakcyjne upominki oraz nagrodę główna. TABLET! Wiecej informacji www.qwsi.pl

Wójt Gminy Kamieniec Ząbkowicki z siedzibą w Kamieńcu Ząbkowickim ul. Ząbkowicka 26 ogłasza OTWARTY KONKURS OFERT i zaprasza do składania ofert
...

5/lipiec

...

Dzięki współfinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramch działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013 wyremontowane zostało dodatkowe pomieszczenie w budynku świetlicy środowiskowej w Byczeniu, a tym samym dzieci i młodzież zyskały dodatkowe miejsce w ramach zagospodarowania im czasu wolnego.
Sport
Kultura
Edukacja
Inwestycje
Samorząd

Samorządowcy Naszego Powiatu:

Samorządowcy Innych Powiatów:

 

Finanse gminy
Rolnictwo

Kamieniec Ząbkowicki      TELEKOM.pl Sp. z o.o. - (C)opyright by TELEKOM.pl Sp. z o.o.