2014-09-16     Jagienki, Kamili, Korneliusza     "Wytrwałość jest podstawą wszystkich cnót" - Thomas Carlyle    Gorące wiadomości / Aktualności

na realizację świadczeń zdrowotnych z zakresu profilaktyki prozdrowotnej na zadanie pod nazwą „Realizacja programu zdrowotnego w zakresie profilaktyki szczepień ochronnych przeciwko grypie, które obejmują mieszkańców Gminy Kamieniec Ząbkowicki w wieku powyżej 65 roku życia (na dzień ogłoszenia konkursu).”

Dzięki współfinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramch działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013 wyremontowane zostało dodatkowe pomieszczenie w budynku świetlicy środowiskowej w Byczeniu, a tym samym dzieci i młodzież zyskały dodatkowe miejsce w ramach zagospodarowania im czasu wolnego

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Qwsi” zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na opracowanie aplikacji na platformy iOS/Android  dla 6 questów Stowarzyszenia LGD Qwsi.

Zapraszamy na Konferencję "Walory przyrodnicze Wzgórz Niemczańsko-Strzelińskich i możliwości ich wykorzystania w rozwojuturystycznym regionu", która odbędzie się w Ząbkowicach Śląskich 16 września 2014 roku. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje - pobierz

LGD Qwsi
...

Fundacja Dobrych Działań zaprasza na Festyn Rodzinny w Wiosce Indiańskiej 06.09.14 (sobota)  w godz. 14.00-18.00. W programie warsztaty dla dzieci i rodziców, indiańskie konkurencje  oraz pokaz indiańskich tańców  Pow Wow  w wykonaniu zespołu Rise of the Sun.  Wstęp wolny - zapraszamy. " 

Na targach Polagra-Food rokrocznie obecne są wiodące firmy działające w branży spożywczej, producenci, dystrybutorzy, hurtownicy i sprzedawcy detaliczni. 

Urząd Gminy w Kamieńcu Ząbkowickim informuje,  że w dniu 31 sierpnia 2014 roku w Kamieńcu Ząbkowickim odbędą się Dożynki Gminne. 

Zapraszamy na XVI Weekend z Frankensteinem, który odbędzie się 29 i 30 sierpnia w Ząbkowicach Śląskich. To będzie gorący weekend z wielkimi emocjami i dreszczykiem. Wystąpią znane gwiazdy muzyki między innymi: Ray Wilson z legendarnego zespołu Genesis, Acid Drinkers, Grubson, Oddział Zamknięty obchodzący jubileusz 35-lecia jak i ząbkowickie zespoły - The Colonists oraz Plast Band. Wszystkie koncerty WSTĘP WOLNY. 

PRZEŁĘCZ WALIMSKA - WALIM - PODZIEMNY KOMPLEKS WŁODARZ 24 sierpnia 2014r (niedziela)

ZDOBADZ TYTUŁ WIELKIEGO ODKRYWCY

Jeśli chcesz zdobyć tytuł „WIELKIEGO ODKRYWCY ZIEMI ZABKOWICKIEJ” odwiedź do końca września 2014 roku min. CZTERY RÓZNE QUESTY - Wyprawy Odkrywców i zbierz na potwierdzenie pieczęcie. Wśród „Wielkich Odkrywców" rozlosujemy atrakcyjne upominki oraz nagrodę główna. TABLET! Wiecej informacji www.qwsi.pl

Wójt Gminy Kamieniec Ząbkowicki z siedzibą w Kamieńcu Ząbkowickim ul. Ząbkowicka 26 ogłasza OTWARTY KONKURS OFERT i zaprasza do składania ofert
...

5/lipiec

...

Dzięki współfinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramch działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013 wyremontowane zostało dodatkowe pomieszczenie w budynku świetlicy środowiskowej w Byczeniu, a tym samym dzieci i młodzież zyskały dodatkowe miejsce w ramach zagospodarowania im czasu wolnego.

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, wychodząc naprzeciw zgłoszonym przez władze samorządowe Gminy Paczków potrzebom, w piątek 25 lipca otwiera dla turystycznego ruchu pieszego i rowerowego zamknięte do tej pory kładki technologiczne nad zaporami Zbiornika Topola oraz Zbiornika Kozielno.

Z przyjemnością informujemy, że Gminne Centrum Kultury pozyskało dotację z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na organizację stałej wystawy pt. „Twórcy i dzieje zespołu pałacowo-parkowego w Kamieńcu Ząbkowickim” w ramach programu Dziedzictwo kulturowe - priorytet 2 - Wspieranie działań muzealnych. 

Tym razem wędrówka rozpoczęła się na wysokości 860 m z Przełęczy Puchaczówki.

Wiodła ona zielonym szlakiem przez Czarną Górę (1205 m) - Jaworowa Kopę – Lesieniec –Igliczna (845 m) do Międzygórza. Podczas wędrowania mogliśmy podziwiać min. piękne górskie widoki jak również Sanktuarium Matki Boskiej Śnieżnej, Zaporę na Wilczce (102 m. dł. 29m.wys.), Wodospad Wilczki (drugi co do wysokości wodospadów w polskich Sudetach  22 m.) 


W ramach realizacji projektu współpracy pn. "DOLNOŚLĄSKIE  SMAKI" organizujemy wyjazdy na imprezy targowe, dlatego zwracamy się do wszystkich uczestników projektu z prośbą o deklarację wyjazdu na wybrane targi i zgłoszenie tego faktu mailowo: biuro@kws.org.pl lub telefonicznie 74 8148159.
Sport
Kultura
Edukacja
Inwestycje
Samorząd

Samorządowcy Naszego Powiatu:

Samorządowcy Innych Powiatów:

 

Finanse gminy
Rolnictwo

Kamieniec Ząbkowicki      TELEKOM.pl Sp. z o.o. - (C)opyright by TELEKOM.pl Sp. z o.o.