2014-10-25     Ingi, Maurycego, Sambora     "Pięknie jest odnieść zwycięstwo nad sercem, ale jeszcze piekniej przez serce zwyciężyc" - Fryderyk Schiller    


Gorące wiadomości / Aktualności

Wójt Gminy Kamieniec Ząbkowicki zaprasza organizacje pozarządowe do udziąłu w konsultacjach społecznych projektu uchwały w sprawie rocznego programu współpracy

Szanowni Państwo, praca w organizacjach pozarządowych bywa ciekawa ale także wymagająca i stresująca. 

Jeżeli chcecie Państwo dowiedzieć się  jak radzić sobie ze stresem oraz jakie są symptomy wypalenia zawodowego zapraszamy do udziału w bezpłatnym dwudniowym warsztacie 

pt. „Umiejętne kierowanie sobą w stresie oraz rozpoznawanie symptomów wypalenia zawodowego w pracy w organizacji pozarządowej” 

organizowanym   w Ząbkowicach Śl.  w dniach 15-16.10.2014 przez Dolnośląską Federację Organizacji Pozarządowych i  Fundację "Merkury".

Szkolenie odbędzie się w Ząbkowicach Śl. Rynek 24 ( ZOK II piętro)  

w godz. 9.00-15.00 organizatorzy zapewniają przerwy kawowe oraz ciepły posiłek. 

Powiat Ząbkowicki zaprasza przedsiębiorców z terenu Powiatu Ząbkowickiego do udziału w dniach 1 – 2 listopada (sobota-niedziela) 2014 r. w II targach rolno-spożywczych „ROBERT OETTELSCHAU”, które odbędą się w niemieckiej miejscowości Löbau (koło Zgorzelca).

...

Gminny Ośrodek Kultury i Promocji w Ciepłowodach już po raz kolejny organizuje otwarte Zawody Latawcowe. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w sobotę 18 października 2014 r. na boisku sportowym Ślęży-Maxbud (przy drodze na Przerzeczyn Zdrój). Zawodników zapraszamy na start, a mieszkańców do kibicowania.

Warsztaty fotograficzne organizowane przez Stowarzyszenie Nowinart:

tytuł: „Obrazy tradycji, natury i kultury materialnej, uwiecznione na fotografii – rozwijanie i wsparcie indywidualnych przedsięwzięć na obszarze LGD dla mieszkańców obszaru Partnerstwa i przyszłych pokoleń poprzez organizację warsztatów fotograficznych, wernisażu i wystawy po warsztatowej”

W niedzielę 28 września na terenie Dolnośląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu, przy ul. Zwycięskiej 8 odbyło się Dolnośląskie Święto Owoców i Warzyw - Dary Jesieni. 

...
...

KAMIENIEC ZĄBKOWICKI - NIEDZIELA 12 PAŹDZIERNIKA 2014 r.

ZAPISY 12:00 – 12:45 ( Kamienieckie Błonie)

START godz 13:00

Wójt Gminy Kamieniec Ząbkowicki z siedzibą w Kamieńcu Ząbkowickim ul. Ząbkowicka 26 ogłasza OTWARTY KONKURS OFERT i zaprasza do składania ofert na zadanie: „Program profilaktyki zakażeń HPV w Gminie Kamieniec Ząbkowicki”

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Qwsi” zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na przygotowanie i przeprowadzenie wizyty studyjnej.

Zarząd Powiatu Ząbkowickiego informuje przedsiębiorców działających na terenie powiatu ząbkowickiego, że w ramach transgranicznego projektu unijnego pt. „Współpraca transgraniczna w zakresie targów i gospodarki” działa polsko-niemiecki Wspólny Zespół Roboczy, którego celem jest rozwinięcie współpracy gospodarczej pomiędzy powiatem ząbkowickim i saksońskim powiatem Görlitz.

W imieniu organizatora zapraszamy dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe po 50 r. życia na bezpłatne warsztaty malarstwa sztalugowego do Autorskiej Pracowni Witrażu i Malarstwa przy ul. Jagiellońskiej 2 w Ziębicach.

Rajd odbędzie się 27 WRZEŚNIA 2014 

na realizację świadczeń zdrowotnych z zakresu profilaktyki prozdrowotnej na zadanie pod nazwą „Realizacja programu zdrowotnego w zakresie profilaktyki szczepień ochronnych przeciwko grypie, które obejmują mieszkańców Gminy Kamieniec Ząbkowicki w wieku powyżej 65 roku życia (na dzień ogłoszenia konkursu).”

Dzięki współfinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramch działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013 wyremontowane zostało dodatkowe pomieszczenie w budynku świetlicy środowiskowej w Byczeniu, a tym samym dzieci i młodzież zyskały dodatkowe miejsce w ramach zagospodarowania im czasu wolnego

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Qwsi” zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na opracowanie aplikacji na platformy iOS/Android  dla 6 questów Stowarzyszenia LGD Qwsi.

Zapraszamy na Konferencję "Walory przyrodnicze Wzgórz Niemczańsko-Strzelińskich i możliwości ich wykorzystania w rozwojuturystycznym regionu", która odbędzie się w Ząbkowicach Śląskich 16 września 2014 roku. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje - pobierz

LGD Qwsi
...Sport
Kultura
Edukacja
Inwestycje
Samorząd

Samorządowcy Naszego Powiatu:

Samorządowcy Innych Powiatów:

 

Finanse gminy
Rolnictwo

Kamieniec Ząbkowicki      TELEKOM.pl Sp. z o.o. - (C)opyright by TELEKOM.pl Sp. z o.o.